Przedszkole terapeutyczne Częstochowa

Nabór do przedszkola trwa

Nabór do przedszkola trwa!

 Dziękujemy za szczere i życzliwe zainteresowanie. Cieszymy się, że nasza placówka zyskała Państwa zaufanie.

Zapewniamy, że funkcjonowanie przedszkola oparte jest na zasadach uczciwej konkurencji względem innych tego typu placówek.

Przedszkole ma charakter terapeutyczny i oprócz zajęć obowiązkowych wdrażamy bogaty program terapii wspomagającej wszechstronny rozwój dziecka, które wymaga wyjątkowej pomocy. Dzieci zostaną objęte opieką specjalistów posiadających doświadczenie w tej dziedzinie.

Wzorujemy się na innych tego typu placówkach powstających w całym kraju. Są one dla nas źródłem wiedzy i inspiracji . Pragniemy, aby zaplecze dydaktyczne i merytoryczne stanowiło nasze mocne strony, stąd też dbałość o wzbogacenie oferty o kolejne sprawdzone metody terapii.

Wszystkich zainteresowanych zapewniamy, że NASZYM CELEM JEST DOBRO DZIECKA o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Przedsięwzięcie jest wspólną ideą licznych członków Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Autystycznych „Piękny umysł”.

Zachęcamy do częstego odwiedzania naszej strony internetowej. Zapewnia nam ono popularność i pomaga w pozyskiwaniu nowych sympatyków.